Alcadrain APZ101-650 Low – Líniový podlahový žľab so zníženou stavebnou výškou, 650 mm
0 hodnocení
SKLADEM- 1 ks
4 231,14 (s DPH za ks)
Líniový podlahový žľab Alcadrain APZ101 s dĺžkou 650 mm a zníženým sifónom je ideálnym riešením pre moderné bezbariérové sprchy, najmä pri rekonštrukciách. Vďaka minimálnej stavebnej výške len 55 mm umožňuje následne inštaláciu do veľmi nízkych poterov bez straty funkčnosti. Navyše jeho nerezové okrajové lišty tvoria čistý prechod medzi dlažbou a žľabom, čím následne podčiarkujú minimalistický vzhľad celého sprchového kúta.
Dostupné pre online objednávky
SKLADEM- 1 ks
Dostupné na sklade v Trenčíne
SKU: ALC- APZ101-650
Jsme tu pro Vás již od roku 1996.
Objednávky do 11:00 odesíláme tentýž pracovní den.
Auto s hydraulickou rukou – ROZVOZ. Objednávky přes SDS, GLS, Packeta.
9 800+ produktů skladem.
Detaily produktu
Alcadrain APZ101: Riešenie pre nízke podlahy bez kompromisov
Telo žľabu je vyrobené z vysoko odolného plastu, ktorý odoláva chemikáliám aj mrazu. Viditeľné hrany sú chránené nerezovým rámčekom, ktorý je následne dokonale opracovaný pre bezpečné používanie. Súčasťou je zdvojená zápachová uzávera, ktorá následne zaručuje, že vaša kúpeľňa bude vždy chránená pred pachmi z kanalizácie. Vďaka dĺžke 650 mm je tento žľab následne vhodný do užších sprchových priestorov alebo ako diskrétne riešenie odtoku.
Hlavné výhody a vlastnosti:
  • Znížená výška 55 mm: Umožňuje následne realizáciu sprchy v úrovni podlahy aj v prípadoch, kde je výška poteru kriticky obmedzená.
Technické špecifikácie:
  • Dĺžka žľabu: 650 mm
  • Minimálna stavebná výška: 55 mm
  • Celková stavebná výška: 70 – 96 mm
  • Materiál: Polypropylén plnený mastencom, nerezová oceľ AISI 304
  • Priemer odpadového potrubia: 40 mm